Lepidlo MAMMUT na domové číslo - Blister

Kód: DCL20
€2,92 €2,43 bez DPH
Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
9.10.2023
Možnosti doručenia
Lepidlo Den Braven High Tack 25ml. Lepidlo postačí na prilepenie až 4 domových čísiel. Sada je určená k uchyteniu domových čísel k fasáde domu, stene alebo plotu...

Detailné informácie

Podrobný popis

Lepidlo Den Braven High Tack 25ml.

Lepidlo postačí na prilepenie až 4 domových čísiel. Sada je určená k uchyteniu domových čísel k fasáde domu, stene alebo plotu...

Lepidlo nanášajte zo zadnej strany domového čísla. 1 plocha zodpovedá vrstve lepidla max. s rozmerom hrášku. Množstvo lepidla však nanášajte vždy s ohľadom na charakter podkladu tak, aby sa pri pritlačení lepidlo nevytlačilo cez okraj čísla. Odporúčame nanášať najskôr menšiu vrstvu  a v prípade, že by malo číslo tendenciu schádzať, môžete lepidlo pridať.

Po nanesení vhodnej vrstvy lepidla číslo opatrne pritlačte k lepenému povrchu a pridržte cca 30 sekúnd, potom ľahkým náznakom pohybu smerom dolu vyskúšajte, či číslo neschádza.

Oblasť použitia: Domové čísla môžete touto sadou pripevniť takmer k akémukoľvek bežnému povrchu (viď. inštrukcie na lepidle). Lepidlo je vhodné do interiéru aj exteriéru, je flexibilné a dobre odoláva poveternostným podmienkam.

Pri výbere umiestenia majte na pamäti, že na číslach sa bude časom usadzovať prach a nečistoty, ktoré sa pri daždi umyjú a môžu zanechať na fasáde alebo plote nepeknú stopu. Toto je potrebné dôkladne zvážiť, obzvlášť pri lepení na neumývateľnom povrchu.

- okamžitá priľnavosť až 500 kg/m2
- vysoká konečná pevnosť 22 kg/cm2 (220 000 kg/m2)
- rýchlo tvrdnúce, bez zápachu
- vysoká priľnavosť k podkladu (aj na vlhké podklady)
- trvale pružné a odolné proti vlhku a vode (vodotesný spoj)
- lepené predmety nie je  potrebné fixovať, spoje držia bez použitia svoriek a podoprenia.

Dodatočné parametre

Kategória: Domové čísla
Prídržnosť: až 500 kg/m2
Pevnosť: 22 kg/cm2
Objem: 25 ml

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: